Ohlasy spokojených klientů

autorům velice děkuji za souhlas se zveřejněním


Vřele doporučuji zdravotní pomoc paní Lindnerové. Pomohla mi při zdravotních komplikacích, které klasický lékař označil za trvalé. Za tři dny bylo po bolestech. Čínská medicína a „zlaté“ ruce zafungovaly.

Díky. O.


Pomohla jste mi při léčbě aknózní pokožky. Přes čínské bylinky se mi pleť zlepšila – bylo to pročištěním těla. Velká spokojenost s osobním přístupem k problému.


Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Veronice, která díky svým znalostem čínské medicíny a výživovému poradenství mi dokázala zharmonizovat můj zdravotní stav, který nebyl po renovaci domu, dostudování VŠ UK Praha při péči o rodinu a vedoucí pozici v zaměstnání ideální. Po celkovém vyšetření mi doporučila léčbu čínskými globulemi (extrakty z čínských bylin) v délce cca 6 měsíců. Mé problémy se vyřešily již po 2. měsících a ve 3. měsíci jsem byliny užívala již pouze preventivně. Nebýt Vás, tak nevím, jak bych to tehdy vše zvládla.

Paní Veroniko moc Vám děkuji! P.


Veronika pomohla mé rodině hned 2x – nejdříve mému ročnímu synovi, kterému se po celém tělíčku udělaly fleky (ekzém), do dvou měsíců po konzultaci už žádný ekzém neměl a tento stav nám trvá do dneška. Po druhé jsem Veroniku vyhledala pro pomoc při detoxikaci, začala jsem ji sama a po dvou měsících poprosila o pomoc Veroniku, která mi ihned nastavila plán a prostředky, kterými detoxikaci provést správně, takže po půl roce jsem s její pomocí vše zvládla a veškerá únava, vyčerpanost byly pryč. Veronice patří velké díky a určitě se na ni i v budoucnu ráda obrátím.


K Veronice chodím už spoustu let. Mám dlouhodobé problémy s krční páteří a její odblokovací masáž je jediná, která mi opravdu pomáhá. Opakovaně se k ní vracím. Veronika mi také pomohla s jinými problémy, které jsem nechtěla řešit chemickou cestou. Díky bylinkám a jiným přírodním látkám jsem tak vyléčila hormonální problémy, akné či překyselený žaludek. Na začátku každé léčby Veronika udělá diagnostiku a následně doporučí metodu léčby. Pokud cokoli nesedí, hledá jiné alternativy, dokud léčba není úspěšná. Ordinace je sice dál od centra, ale je dobře dostupná tramvají a je v klidné části Prahy, takže při masáži nikdo neruší. Veroniku mohu jen doporučit!